Laptop oplader A12-045N2A
AC Adapter 19V - 2.37A 45W includes power cable
Laptop oplader A12-045N2A
Product is op voorraad
Voor 15:00 besteld
= vandaag verstuurd.
Kwaliteit, betrouwbaarheid, 2 jaar garantie
Eigenschappen:
  • Input 110-240V
  • Merk: 2-Power
  • 111x47x27 mm