Laptop oplader 4X20E53336
AC Adapter 20V - 3.25A 65W includes power cable
Laptop oplader 4X20E53336
Product is op voorraad
Voor 15:00 besteld
= vandaag verstuurd.
Kwaliteit, betrouwbaarheid, 2 jaar garantie
Eigenschappen:
  • Input 110-240V
  • Merk: 2-Power
  • 117x52x26 mm